Hala Produkcyjna

hala_szeroki

Dążąc do utrzymania jakości naszych produktów na najwyższym poziomie w maju 2015 roku działalność rozpoczęła Hala Polimer. Nowoczesne zaplecze sprzętowe, specjaliści z długoletnim doświadczeniem, nadzór nad produkcją, kontrola jakości i badania NDT wszystko to zebrane w jednym miejscu gwarantuje jakość i niezawodność produkowanych przez Polimer urządzeń.

Najważniejszym elementem gwarantującym sukces każdego przedsięwzięcia są ludzie, w Hali Produkcyjnej udało nam się zebrać solidny i zgrany zespół. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Certyfikowani spawacze z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej i ciśnieniowej, Inżynier Spawalnik który czuwa przebiegiem procesu spawania, Dział Kontroli Jakości monitorujący każdy element produkowanych urządzeń od momentu gdy ten wjeżdża na halę w dostawie do momentu gdy opuszcza teren warsztatu jako gotowy produkt.

Hala o powierzchni 850 m2 wyposażona jest w suwnicę, 8 nowoczesnych stanowisk spawalniczych, przecinarki taśmową i plazmową, prasę hydrauliczną oraz pełen zestaw narzędzi i elektronarzędzi.

Nasz zakład posiada certyfikaty UDT uprawniające do wykonywania napraw i modernizacji kotłów i zbiorników ciśnieniowych, certyfikat zgodności procesów spawalniczych z wymaganiami normy 3834-2 oraz zatwierdzone przez UDT Cert świadectwa uznania technologii dla wszystkich stosowanych przy produkcji metod spawania.