Aktualne oferty praktyk i staży

W POLIMER POLSKA jesteśmy otwarci na młode, komunikatywne i dynamiczne osoby, które chcą pracować w branży przemysłowej.
Aktualnie poszukujemy stażystów i stażystki na stanowiska:

Jeżeli uważasz, że spełniasz wymagania kwalifikacyjne na wybrane stanowisko prosimy o przesłanie Twojego CV wraz z krótkim uzasadnieniem swojej kandydatury na dane stanowisko.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: staze@polimer-polska.pl z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz w temacie emaila.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul:

  • Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1.
  • Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie OPRÓCZ klauzuli nr 1 również klauzuli nr 2.

klauzula nr 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRZEGORZ GRZESIK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „POLIMER” NIP:  6781832482 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną.

klauzula nr 2
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRZEGORZ GRZESIK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „POLIMER” NIP:  6781832482 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną.

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie GRZEGORZ GRZESIK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „POLIMER” NIP:  6781832482

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Zapraszamy na praktyczne kursy projektowania urządzeń ciśnieniowych w programie Autocad 2D. Więcej informacji tutaj >>