Referencje

Posiadamy grono stałych, zadowolonych z naszych usług Klientów.
Oto kilka opinii Naszych Klientów na temat naszych usług i dotychczasowej współpracy:

„Z przyjemnością informujemy, że firma FHU Polimer Grzegorz Grzesik ul. Ujastek 5b z siedzibą w Krakowie zrealizowała w latach 2011/2012 zamówienie na budowę stacji nalewczej kwasu azotowego na cysterny samochodowe. W ramach inwestycji pod tytułem „Modernizacja stacji załadunku kwasu azotowego” na terenie Zakładów Azotowych Puławy SA „pod klucz”. Zakres zlecenia obejmował: wykonanie pełnej dokumentacji w branżach budowlano-konstrukcyjnych, automatyki, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnej, mechanicznej, dokumentacji na potrzeby Transportowego Dozoru Technicznego.

Dobór i dostawa armatury przemysłowej, systemów sterujących, ramienia załadunkowego, systemów pochłaniania i oczyszczania oparów powstających w procesie załadunku. Pełny zakres robót ziemnych wraz z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, obsługą geodezyjną, fundamentami, tacę pod nalewanie, prefabrykację, montaż rurociągów i konstrukcji stalowej, prace termoizolacyjne, elektryczne i AKPiA.

Montaż i odbiór ramienia załadunkowego, jego rejestracja w TDT zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rozruch próbny oraz przekazanie całej instalacji do pracy. Zamówienie zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami przy zachowaniu wysokiej jakości robót oraz przyjętych terminów.

Wykonana stacja charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi a zabudowane urządzenia spełniają wysoką jakość. Inwestycja w pełni satysfakcjonuje nasze oczekiwania.

Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.


„Miło jest nam stwierdzić, że:
* zamówienia zostały zrealizowane w terminie
* urządzenia są eksploatowane w bardzo wymagających aplikacjach i pracują bez zarzutu osiągając zamierzoną wydajność
* dobra komunikacja z pracownikami firmy FHU Polimer, ich elastyczne podejście do naszych oczekiwań oraz dobra znajomość kwestii technicznych, skłania nas do pozytywnej oceny poziomu profesjonalizmu oraz wiarygodności tej firmy”

PGNiG „NAFTA” Sp. z o. o.


„Przy realizacji zlecenia firma FHU Polimer Grzegorz Grzesik wykazała się determinacją w osiągnięciu jak najkrótszego terminu wykonania. Zamówienie zostało zrealizowane przed terminem, a jakość wyrobu łącznie z dokumentacją spełnia normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.”

polski koncern paliwowy 


„Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podziękować firmie FHU Polimer Grzegorz Grzesik za terminowe wykonanie rozbudowy instalacji chłodzenia azotu gazowego. Rozbudowa polegała na zaprojektowaniu i dostarczeniu nowej chłodnicy powietrznej. Firma FHU Polimer Grzegorz Grzesik wywiązała się z powierzonego zadania w sposób odpowiedzialny i profesjonalny (…) polecamy firmę jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcę.”

Air Liquide Polska Sp. z o.o.


„Firma wywiązała się z powierzonego zlecenia w sposób profesjonalny z zachowaniem wszelkich obowiązujących w zamówieniu zadań. Możemy z cała odpowiedzialnością polecić firmę FHP Polimer Grzegorz Grzesik jako kompetentnego i godnego zaufania dostawcę.”

EC Nowa Sp. z o. o.


„Współpraca w zakresie dostaw wymienników ciepła, wkładów rurowych, chłodnic, układa się bardzo dobrze. Firma wywiązuje się zakładanych terminów i dostarcza produkty charakteryzujące się wysoką jakością. Szczerze możemy polecić firmę FHU Polimer Grzegorz Grzesik jako rzetelnego i godnego zaufania dostawcę.”

Air Liquide Polska Sp. z o.o.


„Z przyjemnością informujemy, że firma FHU Polimer z siedzibą w Krakowie ul. Ujastek 5b, 31-752 Kraków, w sierpniu 2009 r. oraz w styczniu 2010 r. wykonała i dostarczyła dla Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. dwie (2) chłodnice powietrzne gazu syntezowego E-506 dla potrzeb realizacji Projektów Inwestycyjnych nr 668 i 741 w zakresie modernizacji układu chłodzenia gazy w pętli syntezy amoniaku na II i jednostkach syntezy Wydziału Syntezy w Zakładzie Amoniaku.

Parametry dostarczonych chłodnic:

· Schładzane medium – gaz syntezowy
· Ciśnienie robocze w przestrzeni rurkowej – 312,7 bar (g)
· Temperatura robocza medium: wlot / wylot – +75°C / + 42°C
· Powierzchnia wymiany ciepła – 7 450 m2
· Wydajność wentylatorów – 4 x 171 000 m3/h
· Temperatury powietrza- na wlocie max +32°C, na wylocie +44,6°C
· Moc wirnika każdego wentylatora – 9,5 kW
· Masa zmontowanej chłodnicy –~43 000 kg

Współpracę z firmą FHU Polimer oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie
oraz profesjonalizm pracowników nadzoru i ekip wykonawczych. Dostarczone urządzenia odznaczają się wysoką jakością i są wykonane z użyciem najnowszych technologii i wiedzy technicznej.
Nie mamy zastrzeżeń, co do metody oraz jakości wykonanych prac. Firma FHU Polimer jest godnym zaufania Wykonawcą i możemy polecić ją jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy.”

Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

Na Państwa życzenie przedstawimy do wglądu posiadane referencje.

Realizacje dla:

Zakłady Azotowe w Tarnowie–Mościcach S.A.


Air Liquide Polska Sp. z o.o.


polski koncern paliwowy


Synthos S.A.


Mostostal Zabrze – Holding S.A.


Zakłady Azotowe „PUŁAWY” S.A.


PGE Elektrownia Opole S.A.


Grupa Lotos SA


Orlen Lietuva


Orlen Oil Sp. z o. o.


Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A.


Elektrociepłownia EC Nowa w Dąbrowie Górniczej


ALKAT Sp. z o. o.


FTT Wolbrom S.A.


PNiG NAFTA Sp. z o.o. (Exalo Drilling)