kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach:
Biuro: 8.00-16.00
Hala Produkcyjna: 6.00-14.00
Laboratorium Badawcze: 7.00-15.00

FHU Polimer  Grzegorz Grzesik
NIP: 678 183 24 82
REGON: 351151483
BDO: 000100336

Biuro
ul. Ujastek 5b, 31-752 Kraków
tel. +48 12 644 04 01
faks +48 12 376 44 73

Laboratorium Badawcze

ul. Ujastek 5b, 31-752 Kraków
tel. 608 123 314
tel./faks 12 644 85 51

Hala Produkcyjna

ul. Stoczniowców 1, 30-709 Kraków

Nasze działy:

Dział Ofert i Sprzedaży

tel. 606 469 396
e-mail: biuro@polimer-polska.pl

Kierownik ds. Sprzedaży
Jakub Stoch
tel. 787 601 197
e-mail: jakub.stoch@polimer-polska.pl

Dział Realizacji Projektów

Kierownik Działu Realizacji Projektu
Łukasz Flak
tel. 696 371 691
e-mail: lukasz.flak@polimer-polska.pl

Biuro Projektowe

Kierownik Biura Projektowego
Daniel Zawada
tel. 696 225 026
e-mail: daniel.zawada@polimer-polska.pl

Laboratorim Badawcze

laboratorium@polimer-polska.pl
tel. 608 123 314
tel./fax 12 644 85 51

Dyrektor Laboratorium:
Paweł Czarnecki
tel. kom. 698 095 521
tel./faks 12 644 85 51
e-mail: pawel.czarnecki@polimer-polska.pl

Kierownik Laboratorium ds. Technicznych
Jacek Czarnecki

tel. 698 687 075
e-mail: jacek.czarnecki@polimer-polska.pl

Dział Zakupów

Kierownik Działu Zakupów
Mateusz Łoboda

tel. 602 721 260
e-mail: mateusz.loboda@polimer-polska.pl

Dział Logistyki

Paweł Tokarz
tel. 12 644 04 01
e-mail: pawel.tokarz@polimer-polska.pl

Dział Finansowy

Dyrektor Finansowy
Włodzimierz Kaczmara
tel. 538 372 280
e-mail: wlodzimierz.kaczmara@polimer-polska.pl

Dział Marketingu i Rozwoju

Dyrektor Marketingu i Rozwoju
Sławomir Słowik
tel. 600 333 193
e-mail: slawomir.slowik@polimer-polska.pl

Dział Kontroli Jakości

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością
Magdalena Jasiewicz
tel. 696 371 691
e-mail: magdalena.jasiewicz@polimer-polska.pl

Dział BHP i Ochrony Środowiska

Główny Specjalista ds. BHP
mgr inż. Adam Ohirko
tel. 609 673 387

Dział Administracji

Dyrektor Personalny
Małgorzata Grzesik
tel. 694 777 437
e-mail: malgorzata.grzesik@polimer-polska.pl

Specjalista ds. Personalnych
Monika Krosta
tel. 696 214 346
monika.krosta@polimer-polska.pl

Dział Prawny

Główny Prawnik Adwokat
Katarzyna Gumula-Kubicka
tel. 609 610 013

Klauzula informacyjna – RODO